Юридичні послуги

Всі ми живемо та працюємо в динамічному режимі: міняється законодавство, змінюються умови ведення бізнесу, попит та пропозиція на ринку ніколи не бувають сталими. Все це вимагає від нас змінюватись самим та змінювати деталі, а може і основи нашого бізнесу.

Тому ми пропонуємо Вам свої юридичні послуги:

  1. Розробка та реєстрація установчих документів: розробка корпоративного договору, розробка протоколу та статуту
  2. Заповнення реєстраційних  документів: заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (реєстраційні форми за номерами від 1 до 24)
  3. Заповнення запитів: про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань для поставлення апостиля, про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи — підприємця
  4. Розробка та реєстрація змін в установчих документах: протоколи, статути в новій редакції в зв’язку зі змінами, реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (форма 3)
  5. Розробка договорів: трудових, цивільно-правового характеру, договорів в межах підприємницької діяльності (купівля-продаж, поставка, комісія, перевезення, позика, дарування, тощо)
  6. Представлення інтересів в судових органах:  від складання позовних заяв по вирішенню  спірних питань з контролюючими органами так і в договорних господарських відносинах до представлення інтересів в якості адвоката в судових органах.

Юридичні послуги для юридичних осіб

Юридичні послуги для юридичних осіб

Юридичні послуги для юридичних осіб

Юридичні послуги для юридичних осіб

Узнать больше

Юридичні послуги для СПД (ФОП)

Юридичні послуги для СПД (ФОП)

Юридичні послуги для СПД (ФОП)

Юридичні послуги для СПД (ФОП)

Узнать больше

Вкажіть свій номер телефону, ім'я

Ми зателефонуємо вам протягом 2-робочих годин і поспілкуємося з Вами з питань допомоги Вашому бізнесу

м. Біла Церква, Торгова площа 10

Номер тел.: +380685978966, +380969380435
Почта: usab@usab.com.ua